סבא ישראל אוהב ילדים
הכניסה של קבר הציון
קבר הציון באומן
סבא ישראל אומר נ נח נחמ מאומן זה גאולה
לתמונות נוספות...

לקישורים נוספים...
אור רבינו
הנהגות הראויות למי שנוסע לאומן
ראשית,ראוי שתלבש בגדים מכובדים וכן תשתחווה ותיגש לציון ביראה ,טוב לומר "שלום עלייך צדיק יסוד עולם רבינו נחמן בן פייגא ,ברוך השם אלוקי ישראל שברא אותך וברוך שמו שזיכני לבוא על ציונך" ותנשק את הציון הקדוש ותדבר מה שבליבך.

וכל זמן שתהיה שם שמור עצמך מכל הנהגה של קלות ראש וכיוצא.חשוב ביותר ליזהר מדיבורי חולין כי המקום שם אדמת קודש הוא והיו הרבה צדיקים ויראים שנזהרו טרם בואם לטבול במקווה טהרה.

קודם תן צדקה ובפעם הראשונה ראוי שתפריש סכום נכבד.והכי טוב שתתן צדקה כדי להשפיע מעיינות הצדיק הזה בעולם כגון להפיץ ספריו.

וראוי שתאמר" לעילוי נשמת אור בעולם רבנו נחמן מברסלב זכותו יעמוד לי ולכל ישראל אמן." תן צדקה בשתי ידיים.

תקרא תיקון הכללי.(ראוי לאמור את הנוסח הנמצא בספר כל בו לישועות הנקרא "תפילה על ציון רבנו הקדוש"

תספר לצדיק כל חסרונותייך (אמר רבנו הקדוש אני אין לי מה לעשות בזה העולם רק באתי לזה העולם לקרב נפשות ישראל לה' יתברך אך איני יכול לתקן אלא מי שבא אלי ומספר לי חסרונו אזי אני יכול לתקנו בתיקון גמור שאף אחד לא יכול לתקנו).

תתוודה על כל החטאים שאתה זוכה מהיותך חי על האדמה וכדאי להסתייע ביודי מפורט או רשימה שתכין לעצמך לפרט כראוי או שתשתמש בנוסח הוידוי הנמצא בספרים הקדושים.

ועל הכל תבקש מהצדיק שיעמוד בתפילה לה' יתברך ותאמר:אדוננו רבינו ו רבי נחמן בבקשה ממך עמוד בתפילה לה' יתברך שיורה לי דרך הישר מעתה.

ן
הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש